Юношите до 16 години с убедително начало в Белград (видео)

14.01.2022

Юношите на Балкан до 16 години започнаха с убедителна победа участието си на междунарония турнир в Белград. В първия двуой, игран в зала "Милан Гурович" тимът на Николай Пеев победи домакините от Динамик със 72-57. В събота нашите играят два мача, като първият е от 10:00 часа българско време.

Първата четвърт бе равностойна и завърши с 18-18. През цялата втора част Балкан запази мака преднина и на почивката водеше с 4 точки при 32-28. Нашите започаха второто полувреме със серия 10-0 и увеличава сериозно преднината си, която стигна 20 точки след третата част. Докрая балканци запазиха солиден аванс и спечелиха двубоя.

Гледайте отново срещата тук:

Преди турнира на официалната церемония по откриване се проведе конкурс по тройки, който бе спечелен от гарда на Балкан Александър Гавалюгов.