Новини

От днес Балкан ще е домакин на финалите за момчета U12 (програма)

18.05.2022

От днес Ботевград ще е домакин на Финалите от Държавното първенство по баскетбол за момчета до 12 години. Те ще се проведат от 18-22 май, а мачовете ще се играят и в двете зали "Арена Ботевград" и "Георги Христов".

 

В надпреварата ще участват 12-те най-добри отбора от цялата България. Ето всички отбори по ред в нашата група В - Шампион 2006, Доростол, Тунджа, Левски, Балкан и Чавдар Троян. 

 

В група А попаднаха: Рилски спортист, Академик Пловдив, Берое, Вълци (Разград), БУБА Баскетбол, Славия. 

 

ПЪЛНА ПРОГРАМА:

 

18 май (сряда)

„Арена Ботевград“

13:30 Чавдар Троян – Шампион 2006

15:00 Тунджа – Левски

16:30 Балкан – Доростол

 

„Георги Христов“

13:30 Славия – Рилски спортист

15:00 БУБА Баскетбол – Академик Пловдив

16:30 Берое – Вълци

 

19 май (четвъртък)

„Арена Ботевград“

08:30 Рилски спортист – БУБА Баскетбол

10:00 Вълци - Славия

11:30 Академик Пловдив - Берое

14:00 Вълци – Рилски спортист

15:30 Берое – БУБА Баскетбол

17:00 Славия – Академик Пловдив

 

„Георги Христов“

08:30 Шампион 2006 - Балкан

10:00 Левски – Чавдар Троян

11:30 Доростол - Тунджа

14:00 Левси – Шампион 2006

15:30 Тунджа - Балкан

17:00 Чавдар Троян – Доростол

 

20 май (петък)
„Арена Ботевград“

08:30 Шампион 2006 - Тунджа

10:00 Доростол - Левски

11:30 Балкан – Чавдар Троян

14:00  Доростол – Шампион 2006

15:30 Чавдар Троян - Тунджа

17:00 Левски - Балкан

 

„Георги Христов“

08:30 Рилски спортист - Берое

10:00 Академик Пловдив - Вълци

11:30 БУБА Баскетбол - Славия

14:00 Академик Пловдив – Рилски спортист

15:30 Славия - Берое

17:00 Вълци – БУБА Басеткбол

 

21 май (събота)

„Арена Ботевград“

08:30 – А3 – Б4 /3/

10:00 – Б3 – А4 /4/

11:30 – А1 – Б2 /5/

13:00 – Б1 – А2 /6/

 

„Георги Христов“

08:30 А5 – Б6 /1/

10:00  Б5 - А6 /2/

 

22 май (неделя)

„Арена Ботевград“

09:00 5м. поб./3/ - поб. /4/

10:45 3м. заг /5/ - заг. /6/

12:30 1м. поб.5/ - поб./6/

 

Зала„Георги Христов“

08:30 11м. заг./1/ - заг./2/

10:00 9м. поб/1/ - поб./2/

11:30 7м. заг./3/ - заг./4/

 

Успех, момчета!

Спонсори Фирмите, които ни подкрепят Виж всички

Класиране

Отбор Победи Загуби
1 Рилски спортист 25 2
2 БК Балкан 21 6
3 Левски Лукойл 18 9
4 Спартак Плевен 16 11
5 Черноморец 16 11
6 Берое 13 14
7 Академик Пловдив 12 15
8 Ямбол 9 18
9 БК Шумен 4 23
10 Черно море Тича 1 26
Виж пълното класиране