13-годишните балканци ще играят за 7-мо място на финалите в Ямбол (обновена)

01.08.2020

13-годишните момчета на Балкан ще играят за 7-мо място на финалите от Държавното първенство в Ямбол. Днес отборът на "зелените" отстъпи на Левски с 55-58 след много оспорван мач в зала "Диана" като това бе четвърта загуба за нашите. Последният ни мач е в неделя от 09:00 часа срещу  Рилски спортист. Днешната среща не беше излъчена на живо заради технически проблем в залата в Ямбол.

Полуфиналите са между Черно море Тича  - Доростол (17:00ч.) и Тунджа - БУБА Баскетбол (19:00ч.)

Първата част бе равностойна като завърши при 16-16, а на полувремето Балкан успя да поведе с 33-28. След третата част резултатът отново бе изравнен за 45-45, а Левски успя да спечели двубоя с минимална разлика от 3 точки.