Програма - Мъже

Home
Енисей Красноярск
Сряда 23 Октомври 2019
Зала "Арена Ботевград"
19:00ч.
19:00
Сряда 23 Октомври 2019
Зала "Арена Ботевград"
Home
Рилски спортист
Събота 26 Октомври 2019
Зала "Арена Ботевград"
18:00ч.
18:00
Събота 26 Октомври 2019
Зала "Арена Ботевград"
Away
БТ Клуж Напока
Вторник 29 Октомври 2019
Зала "Хория Демиан, Клуж Напока"
19:00ч.
19:00
Вторник 29 Октомври 2019
Зала "Хория Демиан, Клуж Напока"
Away
Академик Бултекс 99
Събота 02 Ноември 2019
Зала "Колодрума Пловдив"
18:00ч.
18:00
Събота 02 Ноември 2019
Зала "Колодрума Пловдив"
Away
Сьодертеле Кингс
Вторник 05 Ноември 2019
Зала "Телехален, Сьодертеле"
19:00ч.
19:00
Вторник 05 Ноември 2019
Зала "Телехален, Сьодертеле"
Home
Берое
Събота 09 Ноември 2019
Зала "Арена Ботевград"
18:00ч.
18:00
Събота 09 Ноември 2019
Зала "Арена Ботевград"
Away
Енисей Красноярск
Сряда 13 Ноември 2019
Зала "Арена Север, Красноярск"
14:30ч.
14:30
Сряда 13 Ноември 2019
Зала "Арена Север, Красноярск"
Away
Левски Лукойл
Събота 16 Ноември 2019
Зала "Универсиада София"
18:00ч.
18:00
Събота 16 Ноември 2019
Зала "Универсиада София"
Home
БТ Клуж Напока
Сряда 20 Ноември 2019
Зала "Арена Ботевград"
19:00ч.
19:00
Сряда 20 Ноември 2019
Зала "Арена Ботевград"
Home
Ямбол
Събота 23 Ноември 2019
Зала "Арена Ботевград"
18:30ч.
18:30
Събота 23 Ноември 2019
Зала "Арена Ботевград"
Home
Сьодертеле Кингс
Сряда 27 Ноември 2019
Зала "Арена Ботевград"
19:00ч.
19:00
Сряда 27 Ноември 2019
Зала "Арена Ботевград"
Away
Спартак Плевен
Събота 30 Ноември 2019
Зала "Балканстрой Плевен"
18:00ч.
18:00
Събота 30 Ноември 2019
Зала "Балканстрой Плевен"
Away
Черноморец
Събота 07 Декември 2019
Зала "Бойчо Брънзов"
18:30ч.
18:30
Събота 07 Декември 2019
Зала "Бойчо Брънзов"
Home
Академик София
Събота 14 Декември 2019
Зала "Арена Ботевград"
18:00ч.
18:00
Събота 14 Декември 2019
Зала "Арена Ботевград"
Away
Черно море Тича
Събота 21 Декември 2019
Зала "Христо Борисов Варна"
Събота 21 Декември 2019
Зала "Христо Борисов Варна"
Away
Рилски спортист
Събота 28 Декември 2019
Зала "Арена Самоков"
18:00ч.
18:00
Събота 28 Декември 2019
Зала "Арена Самоков"
Home
Академик Бултекс 99
Събота 04 Януари 2020
Зала "Арена Ботевград"
18:00ч.
18:00
Събота 04 Януари 2020
Зала "Арена Ботевград"
Away
Берое
Събота 11 Януари 2020
Зала "Общинска Стара Загора"
Събота 11 Януари 2020
Зала "Общинска Стара Загора"
Home
Левски Лукойл
Събота 18 Януари 2020
Зала "Арена Ботевград"
18:00ч.
18:00
Събота 18 Януари 2020
Зала "Арена Ботевград"
Away
Ямбол
Събота 25 Януари 2020
Зала "Диана Ямбол"
Събота 25 Януари 2020
Зала "Диана Ямбол"
Home
Спартак Плевен
Събота 01 Февруари 2020
Зала "Арена Ботевград"
18:00ч.
18:00
Събота 01 Февруари 2020
Зала "Арена Ботевград"

Класиране

Отбор Победи Загуби
1 Левски Лукойл 3 0
2 БК Балкан 3 0
3 Рилски спортист 3 0
4 Академик Бултекс 99 2 1
5 Берое 2 1
6 Спартак Плевен 1 2
7 Академик София 1 2
8 Черно море Тича 0 3
9 Черноморец 0 3
10 Ямбол 0 3
Виж пълното класиране